Přidat do oblíbených Nastavit homepage Sitemap

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Zákaznický servis
Mohlo by vás zajímat

Platební metody
Payu

Pralinky EMOTI
Pralinky EMOTI

Pralinky EMOTI

 

Bonboniéry-Emoti Désir a Emoti Motif, 75g

Bonboniéry EMOTI DESIR a EMOTI MOTIF jsou vedena ve stylu decentního luxusu. Jemný, nevtíravý design krabiček upoutá svou elegancí a čistotou. Zlatý proužek, který se vine po obvodu krabiček jako blýskavá stuha povyšuje bonboniéry mezi dárky vhodné pro všechny mile příležitosti. Bonbóny jsou tvarovány z prvotřídní jemné belgické hořké nebo mléčné čokolády a plněny lahodnými krémovými náplněmi zvolenými tak, aby společně v ústech vytvářely zajímavou a vyváženou chuť.

 

Bonboniéry-Emoti Delicat, 75g

Plochá něžná krabička s designem v decentních barvách připomíná exkluzívní obálku. Otevřete ji a vytáhnete platíčko s patnácti kousky čokolády. Jsou tak tenké, až ani nečekáte, že by uvnitř mohly skrývat lahodnou krémovou náplň.

 

Bonboniéry-Emoti Fantasie, 150g

Bonboniéry EMOTI Fantaisie 150g nesou svůj název plným právem. Pralinky jsou vytvarovány z prvotřídní belgické mléčné čokolády a naplněny důmyslnými, skvěle chuťově vyváženými krémy. Kombinace obou těchto složek dává ve výsledku vynikající, skutečně „fantastický“ chuťový zážitek. Každá bonboniéra obsahuje 150 gramů bonbónů jednoho druhu a podle jejich náplně
je i pojmenována.
Kategorie se připravuje. Prosíme o strpení. Děkujeme


Nejprodávanější
Kalendář


Akční nabídka

Všechna práva vyhrazena. ©2009 www.darkys.cz, email: info@darkys.cz, info linka: 777 112 483

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.