Přidat do oblíbených Nastavit homepage Sitemap

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Zákaznický servis
Mohlo by vás zajímat

Platební metody
Payu

Články

Vhodný dárek - dárkové koše
 
Je spousta příležitostí kdy chceme udělat radost našim blízkým, přátelům či známým a každý z nás nejlépe ví čím a jak je potěšit. Abychom Vám vybírání dárků usnadnili, připravili jsme pro Vás širokou nabídku dárkových košů.
Na našich stránkách můžete jednoduše vybrat dárek svým blízkým či známým pro radost a pro potěšení a to vše v klidu a z pohodlí Vašeho domova.
 
Víte, kterým dárkem můžete potěšit opravdu každého?
Dárkové koše se hodí jako dárek k mnoha příležitostem. Jistě nám dáte za pravdu, že nikdo z Vašich blízkých nepohrdne krásným a perfektně upraveným dárkovým košem, který je naplněn vybranými delikatesami.
V naší nabídce naleznete veliké množství druhů dárkových košů pro různé příležitosti jako jsou například narozeniny, jmeniny, svatba, Valentýn, promoce, Vánoce či Velikonoce.
A také speciální upravené koše pro obchodní partnery, zamilované, pro gurmány, děti, zahrádkáře či diabetiky.
Pokud si i přes tuto velkou nabídku nemůžete vybrat, rádi Vám vytvoříme dárkový koš přesně podle Vašich představ.
Dárkové koše plné dobrot určitě potěší každého. Stačí jen vybrat ten správný.
Prohlédněte si naše stránky a přesvědčte se sami!
 

Nebojte se čokolády!
 
Kvalitní hořká čokoláda s vysokým obsahem kakaa lidskému zdraví neškodí, nýbrž naopak prospívá. To neznamená, že byste se jí měli přejídat, protože v nadměrném množství škodí úplně všechno. Ale tím bubákem, po kterém se tloustne, kazí zuby a všelijak jinak devastuje tělo rozhodně není. Obsahuje totiž mnohem méně cukru než všelijaké „čokoládové pochoutky“ a většinu přídavných látek v ní také nenajdete.
Kvalitní hořká čokoláda obsahuje četné látky, které preventivně chrání náš organismus před některými civilizačními chorobami. Nejvýznamnější jsou antioxidanty ze skupiny polyfenolů, které reagují s tzv. volnými radikály, jež by mohly oxidací poškodit nebo úplně zničit zdravé tělní buňky. Volné radikály vznikají jako vedlejší produkt běžných životních reakcí a procesů v našem těle a podílejí se nejen na přirozeném stárnutí organismu, ale také na vzniku například rakoviny, i na srdečních a cévních onemocněních. Antioxidanty proti nim chrání nebo je alespoň zpomalují. Kakaové boby obsahují podobné množství polyfenolů jako zelený čaj anebo červené víno.

Víte, že...čokoláda dělá dobře psychice?
Sousto kvalitní hořké čokolády s vysokým podílem kakaa může v člověku vyvolat podobně příjemné pocity, jako když spatří milovanou osobu. Kakaové boby totiž obsahují fenylethylamin, který vyvolává euforii a běžně se ve větším množství vylučuje v mozku zamilovaných. Zároveň zmírňuje pocity strachu a úzkosti a jeho potřeba roste při stresu, vyčerpání nebo u žen při menstruaci. Čokoláda obsahuje i endorfin, který bývá také nazýván hormonem štěstí, protože jakmile se uvolní do mozku, způsobuje dobrou náladu a pocity štěstí. Navíc člověku pomáhá snášet bolest, protože zabraňuje jejímu vnímání. Nastupuje buď jako protiváha bezprostředně po adrenalinovém šoku nebo v okamžiku, kdy už tělo nemůže dělat nic jiného, než trpět. Endorfin pomáhá také ve vytrvalostních sportech jako je maratónský běh, kanoistika nebo cyklistika. Sportovec se jím omámí a je schopen snášet fyzickou bolest a strádání. 
 

Netradiční-Dárky.cz - Internetový obchod
 
Několik slov k internetovému obchodu, který se zabývá prodejem originálních dárků. Netradiční zboží na zakázku, ruční práce, limitované série zboží ze zahraničí, zavedené i neznámé značky, zajímavé výrobky, ale i obyčejné věci, které Vám udělají radost. E-shop Netradiční-Dárky je obchod, který nabízí originální dárky a zboží z celého světa, kde si vybere dárek opravdu každý. Nabízí dárky pro všechny příležitosti, technické novinky a dodává tak inspiraci při nákupu. Pokud už skutečně nevíte co koupit k nějaké příležitosti, najdete zde celou řadu dárků, ze kterých budete opravdu překvapeni.
 
Tipy na dárky
Vybrat vhodný dárek je stále složitější a pokud již nechcete kupovat jako každý rok bonboniéru nebo láhev alkoholu a chcete být originální, nechte se inspirovat. Netradiční-Dárky.cz přinášejí tipy na dárky pro muže i ženy, dárky k narozeninám ,dárky k svátku ale i svatební dary a gadgets jen tak pro zábavu. Všechny dárky jsou tříděny do kategorií pro lepší vyhledávání.
 
Dárky pro muže
Jako příklad si můžeme představit kategorii dárky pro muže. Každého muže potěší lehce erotické dárky jako čokoláda na tělo, plyšová pouta či polštář ve tvaru poprsí. Chladící půllitr, alkoholovou ruletu nebo otvírák na pivo s počítadlem zase ocení znalci dobrého pití. Do koupele je pak možné vybírat Pivrncovu pivní kosmetiku. Pro fanoušky fotbalový dres nebo stolní fotbálek a pro vtipálky toaletní papír s potiskem neoblíbeného politika.
 
Dárky pro ženy
V e-shopu ale najdete i dárky pro ženy.  Pro blondýnky najdete velkou růžovou kalkulačku nebo růžové pomůcky do domácnosti, playboy produkty nebo kačera do vany či jahody na tělo. Praktické dívky ocení květiny v plechovce nebo netradiční formu na pečení. Potěší i erotická čokoláda nebo vibrátor první pomoci.
 
Dárky k narozeninám
Prohlédněte si také dárky k narozeninám, které jsou vybrané na základě zkušeností a vašich připomínek.Velmi oblíbené dárky k narozeninám jsou minigolf na toaletu, lávové kameny, dárkový box pojmenujte si hvězdu či pozemek na měsíci.
 
Gadgets
Zkrátka pokud jste v koncích se všemi netradičními nápady na dárky, neexistuje nic lepšího než udělat originální tah a dokázat všem, že nasazujete laťku vysoko. Internetový obchod Netradiční-Dárky.cz prodává především gadgets. Co to vlastně je ? Gadget je malý předmět většinou technického rázu (např. přístroj nebo zařízení), který má specifickou funkci, ale zároveň je populární novinkou na trhu. Gadget je vlastně taková „vychytaná věcička“. Je často používám v obchodu v souvislosti s dárky, netradičním zbožím či v souvislosti s jinými zajímavými produkty. Nejčastěji se používá množné číslo gadgets jako zobecnění tohoto druhu výrobků a zboží. Právě tyto výrobky najdete v internetovém obchodu, který jako jeden z prvních začal tyto produkty dovážet do ČR.
 
E-shop nabízí prodej po celé České republice; nabídku produktů naleznete na internetových stránkách www.netradicni-darky.cz, která obsahuje více než 500 originálních dárků, nabízený sortiment je navíc neustále doplňován a obměňován. Samozřejmostí je dodání zboží na Vámi vybrané místo určení.
 
Chcete-li se dozvědět více o poskytovaných službách a nabízených produktech, neváhejte využít nabízených kontaktů; buď telefonicky na číslo 774 940275 nebo na e-mailové adrese info@netradicni-darky.cz nebo se raději přijďte podívat do kamenné prodejny !
 

 
EMOTI

Čokoláda je pochoutka, která blahodárně působí na naše emoce. Je jen velmi málo věcí, které v dnešní době dokážou lidskou duši a mysl naladit tak příjemně a pozitivně jako právě čokoláda.
A právě proto Vám s potěšením představujeme exkluzivní kolekci těch nejkvalitnějších belgických čokolád značky Emoti. Tato mimořádná kolekce čokoládových pochoutek je vyrobena z vysoce aromatických čokoládových bobů a dalších prvotřídních surovin, díky kterým se stává naprosto jedinečnou a neodolatelnou. Belgické bonboniéry a bonbóny Emoti vynikají svou nezaměnitelnou chutí a prvotřídní kvalitou, díky které spolehlivě uspokojí chuťové pohárky i toho největšího labužníka.
Delikátní chuť poctivé čokolády se Vám bude lahodně rozplývat na jazyku. Bohatý sortiment čokolády Emoti, její lahodná chuť a exkluzivní dárkové balíčky zajisté okouzlí Vaše kolegy, obchodní partnery i Vaše nejbližší. Nyní máte jedinečnou možnost snadno vyjádřit svou náklonnost, lásku, přátelství, útěchu či radost pomocí krabičky exkluzivních bonbónů Emoti. Protože každá krabička této čokolády je jedinečným poslem pozitivních emocí, které každý z nás uvítá.

Darujte emoce, darujte Emoti!


Belgická čokoláda
 
Belgická čokoláda je velmi proslulá čokoláda a považována za jednu z nejlepších na světě. Pro svou delikátní chuť patří mezi nejjemnější čokolády na světě. Kromě neodolatelné chuti obsahuje i vysoký podíl kakaa, které pozitivně působí na naše zdraví, a to proto, že obsahuje široké spektrum vitamínů, minerálů a antioxidantů.
Výroba této lahodné čokolády se začala ve velkém rozvíjet v 80. letech 19. století. Výrobci belgické čokolády si své originální recepty, které jsou velmi střeženým rodinným tajemstvím, předávají z generace na generaci. Belgické čokoládové bonbóny zvané pralinky se tradičně plní jedinečnými krémy nejrůznějších příchutí, oříšky či velmi kvalitní tmavou čokoládou.
 
V naší internetové prodejně Vám rádi představíme exkluzivní kolekci jedné z nejznámějších – belgická čokoláda a pralinky značky EMOTI. Tato mimořádná kolekce čokoládových pochoutek je vyrobena z vysoce aromatických čokoládových bobů a dalších prvotřídních surovin, díky kterým se stává naprosto jedinečnou a neodolatelnou. Belgická bonboniéra a bonbóny EMOTI vynikají svou nezaměnitelnou chutí a prvotřídní kvalitou, díky které spolehlivě uspokojí chuťové pohárky i toho největšího labužníka. Pralinky se dodávají s různou náplní a příchutí nugátu, pistácií, marcipánu, rumu či kokosu. Delikátní chuť poctivé čokolády se Vám bude lahodně rozplývat na jazyku. Bohatý sortiment čokolády EMOTI, její lahodná chuť a exkluzivní balení zajisté okouzlí Vaše kolegy, obchodní partnery i Vaše nejbližší. V současné době a v blízké budoucnosti, kdy nastane čas sváteční, máte jedinečnou možnost snadno vyjádřit svou náklonnost, lásku, přátelství, útěchu či radost pomocí exkluzivních dobrot jako je pralinka, čokoláda, ale i krásný dárkový balíček EMOTI.
 
Tento klasický, ale přesto originální a jedinečný dárek zaručeně potěší i toho největšího labužníka a znalce výtečných čokoládových dobrot. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte!

Zážitky jako dárek
 
Už Vás nebaví neustále přemýšlet nad vhodnými dárky pro své známé, které končí pouze ve skříni? Darujte jim zážitky jako dárek, na který určitě nezapomenou. Mezi oblíbené zážitky patří Adrenalinové dárky, Pivní lázně, Romantické pobyty pro dva, Wellness víkend a mnohé další originální dárky pro muže i pro ženy.
 
Cítíte po celodenní práci potřebu relaxace, odpočinout si od každodenních stresů a načerpat novou energii? Nebo se jen chcete nechat hýčkat? Právě pro Vás máme exklusivní nabídku relaxačních balíčků.
 
Mezi nejefektivnější způsoby jak nechat odpočinout unavenou mysl a tělo jsou masáže. U masáží platí, že si odpočinete jak po stránce fyzické, tak i duchovní. K dokonalému účinku je potřeba kouzelných rukou maséra či masérky, příjemného prostředí masážního salónu a také vhodná volba masážní techniky. Výběr vhodného typu masáže se může zdát pro někoho jako nepřekonatelný problém, proto Vás lehce seznámíme s hlavními výhodami thajské masáže, jávské masáže, havajské masáže či erotické tantra masáže, které najdete v naší nabídce.
 
Havajské masáže se zaměřují na fyzickou a duševní pohodu za využití prstů, dlaní, předloktí a lokty maséra, který prostřednictvím dynamických pohybů odstraní svalové napětí a bolesti v těle. Havajská masáž stimuluje krevní oběh a navozuje duševní klid a vyrovnanost. Další předností havajské masáže je zvýšení pružnosti ve svalech, uvolňuje energetické bloky a celkově harmonizuje organismus a to vše v pravé havajské atmosféře. Oblíbená je např. Havajská masáž Lomi Lomi.
 
Jávské masáže svým zaměřením působí ve tkáních svalů a jejich vazivových obalech –fasciích, zvaných také jako pojivová tkáň. Nabízíme Vám jávské masáže v lokalitě Hradec Králové a Pardubice. Nabízíme Vám dvě perly v oblasti jávských masáží a to Jávská královská masáž a Jávská tradiční léčba. Pokud hledáte potěšení nejen pro své tělo, ale i pro duši, jsou jávské masáže ideálním pomocníkem, který Vám pomůže odpočinout si od všedních problémů.
 
Tantrické masáže, nebo také erotické tantrické masáže, vychází z tantrických a taoistických technik, bioenergetiky a reflexologie. Při tantrické masáži dochází k postupnému probuzení celého těla, odplavení napětí a stresu a uvolnění se do celotělního vzrušení. Tantra masáž je vhodná pro muže i ženy. Rovněž nabízíme Tantra masáže pro pár. Společný prožitek tantrické masáže může být jedinečný a hluboký.Věříme, že Vás naše nabídka tantrických masáží osloví a rádi si je vyzkoušíte na vlastní kůži.
 
Thajské masáže jsou nejen masážní technikou, ale také léčebnou procedurou známou již od dávné minulosti. Princip thajské masáže je postaven na prohýbání, protahování či protlačování bodů, kdy terapeut postupně protlačuje celé Vaše tělo svými palci, koleny, patou, dlaněmi nebo předloktím. Stlačování daných bodů, tzv. energetických center, na problematických partiích těla se stimuluje tok energie v těle, což způsobuje uvolnění napětí ve svalech a šlachách a přispívá pozitivně k revitalizaci celého těla. Oproti běžným masážím je účinek thajské masáže dlouhodobější a poskytuje lidem (ve většině případů) větší pocit úlevy.
 
Využijte naší nabídky pro sebe či pro Vaše blízké a dopřejte si příjemné chvilky pohody a relaxace zakoupením dárku v internetovém obchodě Jedinečné-zážitky.cz.
 

Historie Niederegger
 

Společnost Niederegger byla založena v roce 1806, když cukrář Johann Georg Niederegger koupil cukrářství Maret v Lubecku. Během následujících let, kdy se firma postupně rozšiřovala a vzkvétala se její marcipánové a nugátové výrobky staly jedničkou na světovém trhnu, a firma za ně obdržela řadu ocenění. Marcipán Niederegger byl dodáván již ruskému carovi, dnes je dodáván prakticky do celého světa, především do obchodních a kulturních center jako Šanghai, Hong-Kong, Singapur, kde se užívá jako pozornost v obchodních kruzích, a dále potom do USA (největší zámořský odběratel), Ruska, Polska, a celé Skandinávie. Výjimečná kvalita výrobků Niederegger je dána tradičními recepty a výběrem těch nejkvalitnějších surovin. U marcipánu se jedná především o mandle z oblasti středomoří, jejichž vysokým obsahem se Niederegger vyznačuje. Narozdíl od drtivé většiny podobných výrobků, výrobky Niederegger nejsou dochucovány nadměrným cukrem nebo umělými sladidly.

Historie Lindt

Všechno začalo v malém cukrářském obchůdku na Marktgasse v historické části Curichu roku 1845. Cukrář David Sprüngli-Schwarz a jeho 29 letý syn Rudolf Sprüngli-Ammann, který se také učil cukrářem, si dovolili udělat něco nového: rozhodli se vyrobit čokoládu. Chtěli dosáhnout jedinečnosti ale zároveň se chtěli držet nového trendu který přišel z Itálie - tabulkové čokolády - tak jako se ho již drželi například François-Louis Cailler ve Vevey, či třeba Phillip Suchard v Neuchâtel.

Firma Lindt & Sprüngli je považována za vůdčí element na trhu s kvalitní, prémiovou čokoládou, nabízeje svým zákazníkůmširokou paletu svých výrobků ve více než 100 zemích světa. Během více než 160ti let své existence se firma Lindt & Sprüngli stala známou jako jedne z nejkreativnějších a nejvíce invotaivních ve výrobě prémiové čokolády, se šesti hlavními výrobními oblastmi v Evropě, dvěmi v USA a distribuční a prodejní síti na čtyřech kontinech.

Od svého založení prošla firma mnoha proměnami a etapami své existence, ale podnikatelský duch a vášeň ve výrobě čokolády která řídila obě rodiny Sprüngli stejně tak jako Rodolpha Lindta, když poprvé vynalezl postup výroby horké čokolády a později když své poznatky prodal rodině Sprüngli je stále živá.

Od roku 1986 je firma vedena jako Čokoládovny Lindt & Sprüngli AG.

Nejprodávanější
Kalendář


Akční nabídka

Všechna práva vyhrazena. ©2009 www.darkys.cz, email: info@darkys.cz, info linka: 777 112 483

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.