Přidat do oblíbených Nastavit homepage Sitemap

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Zákaznický servis
Mohlo by vás zajímat

Platební metody
Payu

Podkategorie
Dárky pro gurmány

Dárky pro gurmány

Hledáte dárkový koš, nějakou chuťovku, která uspokojí srdce labužníkovo? Rozdělili jsme tuto kategorii do více částí podle ingrediencí, které zahřejou každého fajnšmejkra. Čajové dárkové koše. Čokoládové koše. Gastronomické lahůdky nebo koše pro milovníky vína. Chcete darovat něco opravdu speciálního, dobrého a kvalitního?

Tato nabídka dárkových košů je určená pro skutečné a náročné labužníky, které jen tak něco neuspokojí. Speciálně připravené dárkové koše jsou naplněny těmi nejvybranějšími dobrotami, úžasnými lahůdkami s originální chutí a vůní. Znalci dobré a kvalitního jídla a pití budou tímto senzačním gurmánským zážitkem nadšeni. Velmi pečlivě vybrané a znamenité produkty v těchto dárkových koších Vám zpříjemní a prosluní každičký den. Pomocí těchto dárkových košů v okamžiku vytvoříte jedinečnou atmosféru ve dvou, příjemné a neobyčejné posezení s přáteli či rozradostníte Vašeho věčně zamračeného šéfa. Zažijte něco nevšedního a odměňte své blízké tímto úchvatným zážitkem. Můžeme jen doporučit!

 

 

Třidit dle:
Zobrazit:
 
Třidit dle:
Zobrazit:
 


Nejprodávanější
Kalendář


Akční nabídka

Všechna práva vyhrazena. ©2009 www.darkys.cz, email: info@darkys.cz, info linka: 777 112 483

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.