Přidat do oblíbených Nastavit homepage Sitemap

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Zákaznický servis
Mohlo by vás zajímat

Platební metody
Payu

Informace

 

Zde naleznete informace, které by vás, naše zákazníky, mohly zajímat...

 

V sekci Doprava naleznete podmínky přepravy dárkových košů. Podle dosavadních zkušeností a nabídky přepravců na českém trhu jsme zvolili přepravu prostřednictvím České pošty v podobě křehkého balíku. Zároveň zjistíte i platební metody, které můžete využít pro platbu objednaného zboží včetně dodacích podmínek.

 


 

V sekci Partneři se můžete podívat s kým spolupracujeme a na koho odkazujeme..tzn. typy a zajímavosti v českém internetovém prostředí.

 


 

V sekci Pomoc získáte potřebné spotřebitelské informace důležité pro nakupování na našem eshopu....a to vše z jednoho místa.

 


 

V sekci Propagace naleznete podrobné informace o námi nabízene formě reklamy. Na našem eshopu Dárkové koše-dary, dárky, dárečky umožňujeme našim partnerům realizovat svojí reklamu. Možnosti inzerce Vám rádi zašleme. Zavolejte nám nebo napište a domluvte si nejvhodnější formu propagace vaší firmy. Vše dle vašeho zadání a dle vaší objednávky.

 


 

V sekci Zboží naleznete důležité informace k nabízenému sortimentu zboží. K jeho uskladnění, přepravě, balení a možným změnám obsahu.

 Nejprodávanější
Kalendář


Akční nabídka

Všechna práva vyhrazena. ©2009 www.darkys.cz, email: info@darkys.cz, info linka: 777 112 483

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.