Přidat do oblíbených Nastavit homepage Sitemap

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Zákaznický servis
Mohlo by vás zajímat

Platební metody
Payu

O nás

 

Jsme sdružením provozujícím elektronický obchod s dárky, převážně originální, luxusní a atypické dárkové koše určené k různým příležitostem.

 

S designem, aktuálními trendy, ale i s dodávkou máme dlouholeté zkušenosti podložené s činností v potravinářském průmyslu.

 

Naše výrobky jsme schopni dodávat zásilkovou službou, jak jednotlivým maloobchodním zákazníkům, tak i firmám a společnostem za účelem potěšit své zákazníky nebo své zaměstnance. Na našich stránkách Dárkové koše - dary, dárky, dárečky můžete vidět náš standardní sortiment zboží. Z tohoto sortimentu je samozřejmě možno si vybrat konkrétní položky, ale je i možné vznést své vlastní požadavky na obsah a vzhled dárku k určité příležitosti (týká se objednávek ve větším nedefinovaném množství – dle domluvy). V tomto případě vytvoříme několik vzorků v určitém rozmezí požadované celkové ceny, necháme schválit zákazníkem a následně realizujeme objednávku.

 

Logistiku a expedici zajištujeme z Jablonce nad Nisou, kde máme nasmlouvané výhodné dopravní podmínky včetně skladového zázemí pro uskladnění hotových výrobků, ale i jednotlivého zboží. V Praze máme zázemí obchodního oddělení.

 

Kontatní informace naleznete zde.

 

Obsah našich eshop stránek neustále aktualizujeme a průběžně rozšiřujeme sortiment a to jak k atuálním svátečním událostem, tak i ke každodenním přiležitostem. Věříme, že si každý najdete výrobek či zboží z naší nabídky, které potěší nejen Vás, ale i toho, koho tímto dárkem budete sami obdarovávat.  
  

Nejprodávanější
Kalendář


Akční nabídka

Všechna práva vyhrazena. ©2009 www.darkys.cz, email: info@darkys.cz, info linka: 777 112 483

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.