Přidat do oblíbených Nastavit homepage Sitemap

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Zákaznický servis
Mohlo by vás zajímat

Platební metody
Payu
Aktuální novinky

Velentýnské dárečky - dárky pro zamilované

Svátek svatého Valentýna se slaví po celém světě. Každým rokem získává větší oblibu i u nás. Svatý Valentýn je dnem, kdy si všichni zamilovaní udělají na sebe čas, přichystají pro svou lásku malé překvapení či dárečky a užijí si krásné společné chvilky. Nechte se unést čokoládovou vášní a dopřejte sobě i milované polovičce sladké potěšení v těch nejrůznějších čokoládových chutích. Více Valentýnské dárky.

 

Čokoláda, svíčky, kvalitní víno, to vše navodí tu pravou atmosféru pro Valentýnskou noc. Pralinky-svíčka růže, Mozartovo srdíčko či Marcipánová růže dodá zamilovaným momentům na originalitě. Dárkový koš Ty a Já je určen přímo k těmto nezapomenutelným chvilkám. Dárkový koš vám nabízí lahodné jemně šumivé víno Prosecco s delikátní vůní zralých jahod a broskví, jahody v kompotu, marcipán , belgické pralinky a k tomu dvě sklenky, které vám budou dlouho připomínat váš společně prožitý valentýnský večer.

 

Láska, mocná čarodějka, a čokoláda, dobře známe afrodiziakum, to je spojení, při kterém se vám podlamují kolena. Chvíle, které všichni milujeme. Velice oblíbená čokoláda Lindt např. Bonboniéra - Lindt Pettits Dessert či Bonboniéra - Lindt dárkový výběr, nebo také belgická čokoláda v nejrůznějších podobách, např. Dárkové balení belgické pralinky Dóza Dáma, to jsou dárečky díky kterým, vám pánové, žádná žena nedá košem.

 

Pokud máte v plánu požádat svou partnerku o ruku, může být den sv. Valentýna tím správným datem pro tuto významnou událost. Když zasadíte zásnubní prstýnek do Pralinkového kornoutu, bude vaše partnerka ohromena nejen vaší žádostí o ruku, ale i potěšena originálním nápadem. Jistě vám řekne své ANO a k tomu přidá čokoládové dárečky např. Asbach pralinky – srdíčka či Pralinky s alkoholem Anthon Berg.

 

 
Na svatého Valentýna nemusíme obdarovat pouze partnera. Čokoláda, pralinky či jiné dárky jistě mile potěší i vaše nejbližší. Dárkový koš Lindt vám zaručí úspěch i u těch největších znalců čokolády. Najdete v něm čokoládu v mnoha klasických i méně tradičních příchutích. Maminku také určitě rozveselíte např. Šálkem s růží - dárkové balení s nugátovými pralinkami ve tvaru srdce. Tatínka jistě neurazíte Asbach - skleněnou láhví plněnou směsí alkoholových pralinek.

 

I když svátek zamilovaných není vyloženě naší národní záležitostí, všichni zamilovaní ho mají rádi. Vybrat ten správný dárek jistě není záležitost nejlehčí. Vždycky záleží na tom, co přesně by měl váš dárek říct. Ať už vyberete dárkový koš nebo to bude čokoláda Lindt, belgická čokoláda či pralinky, vaši milovaní budou jistě potěšeni, protože jakékoliv dárky či sebemenší dárečky dělají radost všem.

 

Přejeme příjemné Valentýnské nakupování!! 


 

 


Nejprodávanější
Kalendář


Akční nabídka

Všechna práva vyhrazena. ©2009 www.darkys.cz, email: info@darkys.cz, info linka: 777 112 483

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.