Přidat do oblíbených Nastavit homepage Sitemap

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Zákaznický servis
Mohlo by vás zajímat

Platební metody
Payu
Aktuální novinky

Velikonoce - velikonoční dárky

Velikonoce jsou svátky jara a plodnosti. Jsou oslavou jarní rovnodennosti, zániku zimy a vítáním jara, kdy se vše v přírodě probouzí k životu. Dnes jsou Velikonoce velice populárním svátkema v České republice ho slaví mnoho rodin. Obyčejný člověk si ho představí především jako den, kdy při pohledu z okna vidí děti s pomlázkou, jak chodí od domu k domu a koledují nejen malovaná vajíčka, ale i různé čokoládové sladkosti či jiné dobroty. Na stolech voní čerstvě upečený čokoládový beránek, vše zdobí velikonoční ozdoby a ve vzduchu je cítit svěžest jara.

 

Vyberte si i Vy čokoládové figurky, kterými ozdobíte Váš dům. Například čokoládové zajíčky Velikonoce - Zajíček mini bílá čokoláda nebo ovečky Velikonoce - Čokoládové ovečky mini pěkně uložené na jarní travičce můžete použít jako dekoraci na stůl. Čokoládová vajíčka Velikonoční vajíčko – plechové pověste na větvičky ve váze a rázem vytvoříte originální výzdobu velikonoční tabule. Všechny čokoládové velikonoční figurky Vám nejen pomůžou s dotvořením velikonoční atmosféry, ale na Velikonoční pondělí je můžete rozdat svým koledníkům.

 

"Hody, hody doprovody, dejte vejce malovaný, nedáte-li malovaný, dejte aspoň bílý, slepička vám snese jiný…”, nejznámější koleda, která každý rok o Velikonocích určitě zní i u Vašich dveří. Připravte pro koledníky originální čokoládový dárek.

 

Vybrat si můžete z mnoha druhů i témat. Například Velikonoční zajíček rozzáří oči těm nejmenší koledníkům, Velikonoční kuličky s kokosem potěší ty starší a dárkovou kazetou Velikonoční čokoládové kuličky překvapíte i ty největší milovníky čokolády.

 

Obdarovat nemusíte pouze koledníky. Aby ženy nepřišly zkrátka, můžete jim o Velikonocích věnovat např. dárkové balení Velikonoce - Mléčné bonbónky Lindt Lindor, kterým potěšíte každou ženu. Darujte své drahé polovičce čokoládovou sladkost Velikonoční květinová taška nebo Velikonoce – čokoládové vajíčko. Určitě Vás pak také ráda odmění sladkou pochoutkou např. Velikonoce - Směs marcipánových vajíček.

 

Podívejte se na širokou škálu krásných velikonočních čokoládových dárků. Věříme, že si z naší pestré nabídky vyberete a uděláte radost nejen koledníkům, ale i sobě či Vašim blízkým. Přejeme Vám příjemný nákup a krásné Velikonoce!!

Nejprodávanější
Kalendář


Akční nabídka

Všechna práva vyhrazena. ©2009 www.darkys.cz, email: info@darkys.cz, info linka: 777 112 483

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.