Přidat do oblíbených Nastavit homepage Sitemap

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Zákaznický servis
Mohlo by vás zajímat

Platební metody
Payu
Aktuální novinky

Dárkové koše - vánoce 2013

Vánoce!

Ano, může se zdát, že mluvit o Vánocích již v říjnu je předčasné. Ale protože Vánoce by měly být svátky plné pohody a klidu a ne shonu a stresu, již nyní jsme pro Vás připravili nabídku vánočních dárků.

 


Novinkou letošní vánoční sezóny jsou především krásné dárkové koše ze slunné Itálie. Dárkové koše nabízíme v mnoha variacích. Naleznete v nich nejrůznější cukrovinky, slané pochoutky, vybrané lahůdky a delikatesy. Vybírat můžete z různých chutí, velikostí i cenových relací. Je jen na Vás, který koš Vás zaujme a bude to právě ten vánoční dárek, který jste hledali. Luxusní dárkové koše v krásném balení jsou vhodným dárkem pro Vaše blízké, přátelé, kolegy či zaměstnance.

 

Originál katalog dárkových košů z Itálie si můžete prohlédnout zde.

 

Přejeme Vám, abyste z naší pestré nabídky vybrali přesně ten dárkový koš, který hledáte a ať Vám letošní Vánoce přinesou hodně radosti a lásky a  tato vánoční pohoda  ať  Vás neopustí po celý nový rok!

 

Tým Dárkys.cz


Nejprodávanější
Kalendář


Akční nabídka

Všechna práva vyhrazena. ©2009 www.darkys.cz, email: info@darkys.cz, info linka: 777 112 483

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.