Přidat do oblíbených Nastavit homepage Sitemap

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Zákaznický servis
Mohlo by vás zajímat

Platební metody
Payu
Aktuální novinky

Valentýn 2014

 Svatý Valentýn, svátek všech zamilovaných, kteří rádi oslavují lásku malým dárečkem. 14. únor je dnem, kdy dáváme najevo svou lásku a náklonnost víc než obvykle. K tomu nám pomáhají i dárky pro naše drahé polovičky. Vyberte pro manželku či manžela, přítelkyni nebo přítele originální dárek na svatého Valentýna. Prohlédněte si naši nabídku laskyplných dárků. Naleznete u nás sladké dárky pro muže i ženy. Objednejte to pravé valentýnské překvapení a pošlete ho přímo partnerovi domů či do práce. Vaše milované zaručeně překvapíte. Sladký dárek potěší i zachutná a navíc bude příjemným romantickým zpestřením tohoto zamilovaného dne. Věříme, že si z naší nabídky vyberete a svatého Valentýna spolu s námi oslavíte.

Dárkové koše - vánoce 2013

Vánoce!

Ano, může se zdát, že mluvit o Vánocích již v říjnu je předčasné. Ale protože Vánoce by měly být svátky plné pohody a klidu a ne shonu a stresu, již nyní jsme pro Vás připravili nabídku vánočních dárků.

 


Novinkou letošní vánoční sezóny jsou především krásné dárkové koše ze slunné Itálie. Dárkové koše nabízíme v mnoha variacích. Naleznete v nich nejrůznější cukrovinky, slané pochoutky, vybrané lahůdky a delikatesy. Vybírat můžete z různých chutí, velikostí i cenových relací. Je jen na Vás, který koš Vás zaujme a bude to právě ten vánoční dárek, který jste hledali. Luxusní dárkové koše v krásném balení jsou vhodným dárkem pro Vaše blízké, přátelé, kolegy či zaměstnance.

 

Originál katalog dárkových košů z Itálie si můžete prohlédnout zde.

 

Přejeme Vám, abyste z naší pestré nabídky vybrali přesně ten dárkový koš, který hledáte a ať Vám letošní Vánoce přinesou hodně radosti a lásky a  tato vánoční pohoda  ať  Vás neopustí po celý nový rok!

 

Tým Dárkys.cz

Velikonoce - velikonoční dárky

Velikonoce jsou svátky jara a plodnosti. Jsou oslavou jarní rovnodennosti, zániku zimy a vítáním jara, kdy se vše v přírodě probouzí k životu. Dnes jsou Velikonoce velice populárním svátkema v České republice ho slaví mnoho rodin. Obyčejný člověk si ho představí především jako den, kdy při pohledu z okna vidí děti s pomlázkou, jak chodí od domu k domu a koledují nejen malovaná vajíčka, ale i různé čokoládové sladkosti či jiné dobroty. Na stolech voní čerstvě upečený čokoládový beránek, vše zdobí velikonoční ozdoby a ve vzduchu je cítit svěžest jara.

 

Vyberte si i Vy čokoládové figurky, kterými ozdobíte Váš dům. Například čokoládové zajíčky Velikonoce - Zajíček mini bílá čokoláda nebo ovečky Velikonoce - Čokoládové ovečky mini pěkně uložené na jarní travičce můžete použít jako dekoraci na stůl. Čokoládová vajíčka Velikonoční vajíčko – plechové pověste na větvičky ve váze a rázem vytvoříte originální výzdobu velikonoční tabule. Všechny čokoládové velikonoční figurky Vám nejen pomůžou s dotvořením velikonoční atmosféry, ale na Velikonoční pondělí je můžete rozdat svým koledníkům.

 

"Hody, hody doprovody, dejte vejce malovaný, nedáte-li malovaný, dejte aspoň bílý, slepička vám snese jiný…”, nejznámější koleda, která každý rok o Velikonocích určitě zní i u Vašich dveří. Připravte pro koledníky originální čokoládový dárek.

 

Vybrat si můžete z mnoha druhů i témat. Například Velikonoční zajíček rozzáří oči těm nejmenší koledníkům, Velikonoční kuličky s kokosem potěší ty starší a dárkovou kazetou Velikonoční čokoládové kuličky překvapíte i ty největší milovníky čokolády.

 

Obdarovat nemusíte pouze koledníky. Aby ženy nepřišly zkrátka, můžete jim o Velikonocích věnovat např. dárkové balení Velikonoce - Mléčné bonbónky Lindt Lindor, kterým potěšíte každou ženu. Darujte své drahé polovičce čokoládovou sladkost Velikonoční květinová taška nebo Velikonoce – čokoládové vajíčko. Určitě Vás pak také ráda odmění sladkou pochoutkou např. Velikonoce - Směs marcipánových vajíček.

 

Podívejte se na širokou škálu krásných velikonočních čokoládových dárků. Věříme, že si z naší pestré nabídky vyberete a uděláte radost nejen koledníkům, ale i sobě či Vašim blízkým. Přejeme Vám příjemný nákup a krásné Velikonoce!!

Vánoční dárky

Už je to tady!

Blíží se vánoční čas míru, klidu a lásky. Proto jsme pro Vás a Vaše blízké připravili dárky pro vánoční svátky.


Přivítejte i Vy Vánoce, které patří mezi nejkrásnější a také nejoblíbenější svátky v roce. Jsou oblíbené samozřejmě hlavně mezi dětmi, ale také i u dospělých, kteří se těší na vánoční volno a pohodu. Je to čas klidu, míru, rodinné pohody a lásky, kdy chceme dělat radost druhým. Ať chceme nebo ne, Vánoce se pomalu blíží, a tak se začínáme shánět po vánočních dárcích.


Přemýšlíte celý rok, jaké vánoční dárky koupit svým nejbližším? Nebo spíše podléháte vánoční euforii a nakupujete na základě spontánních rozhodnutí? Ať je to tak, nebo tak - u nás najdete různé sladké vánoční dárky. Lámete si hlavu s dárky pro děti, sourozence, nebo přátele? Máme pro Vás velký výběr vánočních dárků. Vyberte si v přehledných kategoriích dárky na Vánoce pro všechny.

Velentýnské dárečky - dárky pro zamilované

Svátek svatého Valentýna se slaví po celém světě. Každým rokem získává větší oblibu i u nás. Svatý Valentýn je dnem, kdy si všichni zamilovaní udělají na sebe čas, přichystají pro svou lásku malé překvapení či dárečky a užijí si krásné společné chvilky. Nechte se unést čokoládovou vášní a dopřejte sobě i milované polovičce sladké potěšení v těch nejrůznějších čokoládových chutích. Více Valentýnské dárky.

 

Čokoláda, svíčky, kvalitní víno, to vše navodí tu pravou atmosféru pro Valentýnskou noc. Pralinky-svíčka růže, Mozartovo srdíčko či Marcipánová růže dodá zamilovaným momentům na originalitě. Dárkový koš Ty a Já je určen přímo k těmto nezapomenutelným chvilkám. Dárkový koš vám nabízí lahodné jemně šumivé víno Prosecco s delikátní vůní zralých jahod a broskví, jahody v kompotu, marcipán , belgické pralinky a k tomu dvě sklenky, které vám budou dlouho připomínat váš společně prožitý valentýnský večer.

 

Láska, mocná čarodějka, a čokoláda, dobře známe afrodiziakum, to je spojení, při kterém se vám podlamují kolena. Chvíle, které všichni milujeme. Velice oblíbená čokoláda Lindt např. Bonboniéra - Lindt Pettits Dessert či Bonboniéra - Lindt dárkový výběr, nebo také belgická čokoláda v nejrůznějších podobách, např. Dárkové balení belgické pralinky Dóza Dáma, to jsou dárečky díky kterým, vám pánové, žádná žena nedá košem.

 

Pokud máte v plánu požádat svou partnerku o ruku, může být den sv. Valentýna tím správným datem pro tuto významnou událost. Když zasadíte zásnubní prstýnek do Pralinkového kornoutu, bude vaše partnerka ohromena nejen vaší žádostí o ruku, ale i potěšena originálním nápadem. Jistě vám řekne své ANO a k tomu přidá čokoládové dárečky např. Asbach pralinky – srdíčka či Pralinky s alkoholem Anthon Berg.

 

 
Na svatého Valentýna nemusíme obdarovat pouze partnera. Čokoláda, pralinky či jiné dárky jistě mile potěší i vaše nejbližší. Dárkový koš Lindt vám zaručí úspěch i u těch největších znalců čokolády. Najdete v něm čokoládu v mnoha klasických i méně tradičních příchutích. Maminku také určitě rozveselíte např. Šálkem s růží - dárkové balení s nugátovými pralinkami ve tvaru srdce. Tatínka jistě neurazíte Asbach - skleněnou láhví plněnou směsí alkoholových pralinek.

 

I když svátek zamilovaných není vyloženě naší národní záležitostí, všichni zamilovaní ho mají rádi. Vybrat ten správný dárek jistě není záležitost nejlehčí. Vždycky záleží na tom, co přesně by měl váš dárek říct. Ať už vyberete dárkový koš nebo to bude čokoláda Lindt, belgická čokoláda či pralinky, vaši milovaní budou jistě potěšeni, protože jakékoliv dárky či sebemenší dárečky dělají radost všem.

 

Přejeme příjemné Valentýnské nakupování!! 






 

 

Belgické pralinky - originální kolekce Starbrook Airlines

 

Dovolili jsme si pro vás připravit i trochu historie společnosti Starbrook Airlines, která má kořeny především v leteckém průmyslu, ale dnes nám nabízí, mimo jiné,  kolekci originálních čokoládových pochoutek v podobě belgických pralinek, čokolád či lanýžů na mnohý způsob.

 
1914: Jan-Baptist Learoy, původem z Belgie se usadil ve městě Santa Barbara v Kalifornii. Koupil si Curtis Jenny JN4.

1932: Jeho synové Emile a Jack Learoy létají na “de Havilland DH4″ pro U.S. Airmail services. Je to velmi náročná a nebezpečná práce. Bratři sní o založení vlastní letecké poštovní společnosti “Starbrook Airlines”.

1948: Po 2. světové válce je na různých místech Spojených států k dispozici mnoho vojenských transportních letounů C-47 a spousta náhradních dílů. Emile a Jake se stanou hrdými majiteli jednoho letadla DC-3. Rekonstrukční práce trvají 8 měsíců.

1950: Při nouzovém přistání na ostrově nedaleko Holand v Jižním Pacifiku vážně poškodí letoun, vrtule a podvozek jsou zcela zničeny.

1951: Bratři opravují poškozené DC-3. Mezi prací na letadle si také zdobí a vylepšují své malé letiště. Letištní budovu vybaví novým nábytkem, který vytvoří z hliníkových dílů. Interiér vyzdobí Jack Learoy svými obrazy.

1952: Letecká společnost Starbrook Airlines se vrací na oblohu s opravenou DC-3. Nábytek použitý na letišti se stává populární a začíná se prodávat jako “Starbrook Airlines kolekce nábytku”.

1998: Starbrook Airlines uvádí na trh lahodné belgické čokolády v nádherných obalech, které navrhl Jack Learoy. Ilustrace ukazují dobrodružství letadel a lidí, se kterými se během svého života jako pilot setkal.

Dnes: Lahodná belgická čokoláda Starbrook Airlines je nyní dostupná všem milovníkům létání a leteckých tradic po celém světě. 
 

Perníčky

 Historicky první perník byl upečen v německém Norimberku již před dlouhými léty a stal se oblíbenou, dokonce i tradiční pochoutkou pro jeho neodolatelnou identickou vůni jím nepohrdne, ani nejnáročnější strávník.

 

Péci perník je i pro nejmenší hospodyňky velká zábava, dá se totiž vytvarovat do jakéhokoliv obrazce a Vy jím tak můžete vyjádřit své pocity, i přestože již nejste nejmenší. Pokud ale nepatříte mezi nejkreativnější kuchaře my Vám nabízíme širokou škálu pravých perníčků, které nejenže výborně chutnají, lákavě voní, ale navíc mají také zajímavé dárkové balení. Perníčky – Norimberská dóza jsou toho důkazem. Perníčky – pomerančkokos nebo vaječný likér v tubusovém balení jsou neobvyklé svojí náplní uvnitř, proto neváhejte a objednejte si nové perníkové lahůdky, které si zaručené oblíbí všichni Vaši blízcí. Perníčky – cherry s kapkou višňové příchutě se mohou vyjímat jako vánoční ozdoby a když někdo neodolá a ochutná, pochválí Vám jejich vynikající chuť.

 

Nabízíme Vám perníčky pečené dle receptury, která je osvědčena řadu let. Jejich aroma, které k perníčkům neodmyslitelně patří, Vás oslní hned po otevření obalu a neprozradíte-li hostům, kterým je nabídnete, že nejsou domácí, budou na Vás lpít samou chválu.
 

Jaký dárek zvolit?

 Vymyslet dárek, kterým potěšíte své blízké může být někdy pořádný oříšek. Proto tu máme nabídku:

dárkové koše

Dárkový koš udělá radost určitě všem přátelům, rodičům i prarodičům, sourozencům či dětem. Nahlídněte na naší nabídku originálních dárků v podobě dárkových košů.

Pro koho je dárek určen?
Dárkový koš můžete věnovat k narozeninám, k svátku, k vánocům, na mikulášské oslavy nebo Svatého Valentýna. Také nemocným můžete zaslat dárkový koš k brzkému uzdravení nebo kolegům či obchodním partnerům jako poděkování. Široký sortiment nám umožňuje potěšit nejen speciálně diabetiky, ale i třeba zahrádkáře, gurmány nebo také vaše čtyřnohé miláčky.

Dárkové koše zašleme taky k velkým životním příležitostem jako jsou svatby, narození miminka, promoce. Dárkový koš si můžete objednat na internetu z pohodlí vašeho domova. My vám ho doručíme pečlivě zabalený až k vám domů. Věříme, že si z naší nabídky vyberete právě ten dárkový koš, který hledáte.

Hezké nakupování vám ze srdce přeje tým Dary, dárky, dárečky.cz

 

Nový sortiment v podobě marcipánu

 Připravili jsme pro vás nový sortiment. Marcipán, který svojí lahodnou chutí a s v kombinaci čokolády, je ideální pochoutkou nejen pro vás samotné, ale i pro dárek vašim blízkým. Vybrali jsme marcipánové zboží od značky Niederegger, která je pro spotřebitele známou značkou již po mnoho let.

 

Historie rodiny Niederegger

V roce 1806 koupil cukrář Johann Georg Niederegger cukrářství Maret v Lubecku. O šestnáct let později si díky obchodním úspěchům pronajal budovu v ulici Breiten která stála naproti tehdejší radnici. Niederegger byl mnohem úspěšnější než ostatní obchodníci, a proto se ješte v témže roce stal členem Lubeckého cechu Obchodníků.

Niederegger byl považován ze vůdce Lubeckých cukrářů a v roce 1856 slavila firma již 50 let svojí existence. O půl roku později však zakladatel firmy Johann Georg Niederegger zemřel a vedení firmy se ujal jeho zeť Karl Georg Barth . V této době dodávala již rodina Niederegger svůj marcipán Ruskému carovi, označený iniciály zakladatele dnes již slavné firmy J.G.N.

V roce 1864 převzal kontrolu nad firemním managementem Wilhelm Kopff, původem z Ulmu. V historii firmy se jednalo o poměrně zásadní zlom, protože Kopff automatizoval výrobu, což společně se zkušenostmi a kontakty, které vytvořil během svých cest vedlo k celkovému navýšení prodejů.

Díky zvýšení produkce byla nutná modernizace, ke které došlo v roce 1871, kdy byla budova v ulici Breiten v Lubecku renovována. O devět let později byla k tomuto původnímu objektu připojena sousedící budova Huxstrabe, což umožnilo v prostorách vytvořit kavárnu a čítárnu.

V roce 1873 obdržel marcipán Niederegger Lubeck ocenění na světovém veletrhu ve Vídni.

Syn Wilhelma Kopffa, Johann Georg Leonard, vede společnost v roce 1895, kdy rozšiřuje kavárnu na její současnou velikost přestavbou prvního patra budovy, a kdy marcipán Niederegger dostává několik ocenění a vyznamenání za svoji vynikající kvalitu. Velké pocty se pak firmě dostalo v roce 1908, kdy byla jmenována dvorním dodavatelem Německého císaře.

V roce 1927 převzal vedení společnosti zeť Leonarda Danishe, Carl Arthur Strait. V témže roce byl také profesorem Mahlauem vytvořen korporační znak v takové podobně, v jaké ho známe dnes, sestávajíce z firemního loga a tradičních barev Lubecku, bílé, červené a zlaté.

Protože firemní obchod rozkvétal, postavila firma v roce 1930 v ulici Ziethen moderní továrnu na marcipán kde hnětení těsta již prováděly stroje. Černým obdobím byl pro firmu rok 1942, kdy byla při náletu zničena kavárna a shořel firemní archív.

Po válce, v roce 1947 se Straitovi synové Jurgen a Henning staly společnými podílníky firmy a na místě bývalé kavárny postavili roku 1948 kavárnu novou.

V následujích 10ti letech byla v ulici Ziethen postavena další, třípatrová továrna a obchodní zástupci společně s dovozci posílili prodeje. V roce 1962 pak byla započata stavba další továrny na témže místě, která byla postupně rozšiřována další dvě desetiletí.

Holger Strait a jeho manželka Angelika převzaly vedení společnosti když v roce 1986 sestoupil jeho strýc ze své vedoucí pozice. Aby úspěšne dovedly společnost do nového tisíciletí, investovaly do výrobních závodů, skladů, a do moderní komunikace mezi továrnami.

V roce 1999 byl v ulici Breiten otevřen Marcipánový salon, a v roce 2006 oslavila firma výročí dvou set let svojí existence.

V současné době je firma Niederegger výrobcem jednoho z nejlepších marcipánů a nugátů na světě. Jeho vyjímečná kvalita je dána nejen použitím tradičních receptů, ale také výběrem nejkvalitnějších surovin, především mandlí které jsou vybírány vyhrádně z oblasti středomoří. Marcipán Niederegger je charakteristický jejich vysokým obsahem ( minimálně 50% ) a chutí které není dosahováno nadbytečným přidáváním cukru či přidáváním aromat a chemických konzervantů.

Distribuce marcipánu Niederegger je rozšířena prakticky do celého světa a export hraje ve firmě důležitou roli. Anglie, oblast Skandinávie v čele s Norskem, Polsko a Rusko jsou hlavními evropskými odběrateli. Největší počet zámořských odběratelů je pak v USA, což není tak překvapující protože v USA žije spousta rodin s německým původem. Distribuce je ale rozšířena i do Japonska a Číny, hlavně do neustále se zvětšujících center Šanghaje, Hong Kongu a Singapuru. Marcipán Niederegger je velice populární také v čínských a singapurských obchodních kruzích. Důvodem jsou tradiční firemní barvy červená a zlatá, které jsou v Číně symbolem harmonie a partnerství.



Historie marcipánu

Marcipán má svoje počátky v Orientu, kde byla tato delikátní pochoutka z mandlí a cukru servírována na Kalifově stole aby ozdobila hlavní jídlo.

Evropě byly sladké marcipánové dobrůtky představeny během Křížových výprav cestou přes Benátky, Španělsko, Portugalsko a také Lubeck. Na počátcích své historie byl marcipán vyráběn chemiky a do 18. století mu byly přisuzovány dobré léčebné účinky.

Ve 14. století se marcipán stal desertem na těch nejvznešenějších tabulích a sloužil jako luxusní dárek pro nejvyšší panovnické hodnostáře. S postupným objevováním Nového světa a celosvětovým rozšiřováním cukrové třtiny, Evropa těžila ze snadnějšího přístupu k cukru více než kdy předtím. Výsledkem bylo, že produkci marcipánu převzali cukráři, a dříve prosté marcipánové bochníčky proměnili jako mávnutím kouzelného proutku v umění, tvoříce všemožné variace ručně tvarovaných figurek a postaviček.

Stále větší zprůmyslnění metod výroby dovedlo produkci marcipánu k plnému rozkvětu, ačkoliv existovalo stále jen malé množství společností jako Niederegger. Společností, které opravdu důsledně a spolehlivě zásobovaly trh konkurence schopnými, vysoce kvalitními výrobky, které mohli díky svému vysokému standartu přežít na trhu dlouhou dobu. 
 

Charitativní akce - náš shop sponzoruje děti...

Dary-darky-darecky.cz myslí na naše nejmenší a proto věnoval sladké dárečky v podobě lahodných belgických bonboniér pro dětskou akci Jarní Kvítek pořádanou střediskem volného času Labyrint.


Akce Jarní Kvítek
Jarní Kvítek je přehlídka činnosti zájmových kroužků střediska volného času Labyrint. Na podiu kladenského divadla Lampion se už třetím rokem veřejnosti předvádějí tanečníci, divadelníci i muzikanti – mladšího i staršího věku. Vidět a slyšet můžete hru na flétnu a kytaru, orientální tance, aerobic, divadelní představení dětských souborů a také nejmenší dětičky předškolního věku v jejich roztomilých hrách a pohybových aktivitách.



Kromě tohoto se prostřednictvím fotografií prezentují i další zájmové kroužky, které není možno postavit na jeviště - a to sice jazykové a výtvarné kroužky, seberozvojový kurz pro dospívající děti Jak přežít v dospělácké džungli, sportovní a turistické oddíly, šachisté, výpočetní technika, astronomové, keramika a modelářství, lukostřelba a jezdecký kroužek.


Středisko volného času Labyrint
Tyto všechny činnosti pořádá středisko volného času Labyrint. Labyrint nabízí širokou škálu pravidelné zájmové činnosti v nejrůznějších volnočasových aktivitách počínaje sportem a turistikou, přes umělecké aktivity, až po společenskovědní a technické obory, které se uskutečňují formou kroužků a klubů. V rámci nepravidelné činnosti organizuje akce, soutěže, výstavy, odborné besedy, zájezdy, pobytové akce, tábory apod.
Zabývá se také metodickou činností, poradenstvím v oblasti činností ve volném čase. Zpracovává metodické materiály, analýzy a průzkumy volnočasových aktivit.


Jsme proto rádi, že jsme mohli věnovat těmto nadaným dětem odměny v podobě luxusních belgických bonboniér. Děti si tuto odměnu zaručeně zasloužili a taktéž jim udělala velkou radost. Sladkosti jsou pro každé dítko odplatou, jež splní jejich očekávání a jistě je osloví. Tyto bonboniéry jsou z vybraných a kvalitních ingrediencí, jež potěší chuť malých mlsounů. Právě tyto dárky řeknou dětem, že se jim něco povedlo a jako odměna za odvedenou práci jsou ideálním řešením.


I v budoucnu bychom chtěli dělat radost dalším šikovným dětem, ale i dospělým a všem jež rádi dárky dávají a dělají radost při každé příležitosti nejen té slavnostní. Dárky v podobě dárkových košů jsou opravdu správnou volbou. Nikdy neurazíte, vždy vyberete správně a zaručeně potěšíte.


Nebojte se na nás obrátit, když si nebudete vědět rady. Pomůžeme se složením, výběrem … Nemusíte se obávat někomu darovat radost. 

 

Nová platební metoda - platba kartou

Připravili jsme pro Vás novou platební metodu Moneybookers, která umožňuje online platbu platební kartou. Jednoduše vyzkoušejte tuto bezpečnou metodu i na naše eshopu. Bližší informace naleznete zde.

Lunchbox - dětský svačinový kufřík

Největší radost z dárků zaručeně mívají děti. Každé dítě již od prvních krůčků miluje dárky, tajemství a překvapení. Všichni jsme dětmi byli, takže dobře známe neopakovatelnou dětskou radost z dárků k Vánocům, dárků k narozeninám a svátkům.

 

Buďte tentokrát originální a nápadití gratulanti na dětské oslavě, kde vámi zvolený dárek jistě bude středem pozornosti a přinese radost do malých dětských očí, rozzáří dětskou tvář a zalije ji roztomilým úsměvem. To je pro nás dospělé jistě tou největší odměnou. Protože právě děti umí lásku nejlépe opětovat a upřímně ji předávat. Dávají svým rodičům čistý vřelý cit, který se vyplatí ocenit. Děti jsou tou nejkrásnější náplní každých rodičů, proto buďte pozorní a dávejte svým dětem lásku i v podobě dárků.

 

Nově jsme pro Vás připravili sortiment v podobě dětských svačinových boxů. Kvalitně zpracované, plechové kufříky, které jsou zdobeny růžnými kreslenými motivy s dětskou tématikou.

 

Jedná se o typický dětský plechový lunchbox, který pojme velké množství jídla. Lze také využít jako kufřík na všelijaké poklady a drobnosti.

 

Protože se specializujeme na dárkové koše nebo dárkové balení rozhodli jsme nabídnout i tyto kufříky plné překvapení v podobě sladkých pamlsků - čokolády, bonbóny, pralinky a jiné čokoládové pochoutky.

 

Naší nabídku naleznete zde.

 

 

 

Nabídka dárkových čajů

Připravili jsme pro Vás nabídku čajů v dárkovém balení. Sypaný čaj v krásných dózách nebo originálních obalech je krásný dárek pro milovníky tohoto ušlechtilého moku a myslíme si, že by neměl chybět ani v naší nabídce.

 

Čaj je hned po vodě nejrozšířenějším nápojem na Zemi. Je to zázračný horký nápoj, který je naplněn zvláštním tajemstvím. Na první pohled se Vám čaj zdá, jako naprosto obyčejná věc, ale ve skrytu duše těchto čajových lístků naleznete mnohem a mnohem více. Čaj nám dodává sílu, energii a potěšení. Přesto, že Češi nepatří mezi největší milovníky čaje, poslední dobou i u nás přibývá konzumentů tohoto skvělého a zdraví prospěšného nápoje.

 

Dobrý a kvalitní čaj nám může pomoci získat ztracenou rovnováhu, povzbudit nás a hlavně dodat nám tolik potřebnou energii a chuť do života.

 

Připravili jsme proto pro Vás širokou paletu špičkových i standardních čajů, které zajisté osloví každého z Vás. Vybírat můžete z čajů černých, které bystří ducha, rozveselují mysl, obměkčují srdce, usnadňují chápání, zabraňují spánku a občerstvují tělo. Dále z čajů zelených, které Vás okouzlí svou jemnou chutí, sníží Vás cholesterol a také posílí Vaši imunitu. Chcete snad utišit bolest hlavy, vyrovnat krevní tlak či snížit Vaši váhu? Pokud ano, tak právě pro Vás máme vynikající nabídku čajů Roiibos. V naší nabídce naleznete samozřejmě spoustu dalších druhů zajímavých a chutných čajů.

 

Vyberte si také překrásné dárkové balení a kombinace kvalitních čajů v luxusních dárkových dózách či kazetách.
Pevně věříme, že u nás naleznete ten správný čajový dárek, různé zajímavé informace o nabízených produktech, ale také potřebnou dávku inspirace k poznávání nových chutí a vůní s dostatečnou dávkou energie.

 

Pojďte si vybrat krásný dárek a to buď v podobě čajových dóz, kazet, dárkového balení nebo dárkových košů.


Zasněte se spolu s nádherně voňavou párou nad hrnkem.

Čokoláda, pralinky, bonboniéry

Připravili jsme pro Vás speciální kategorie určené pro milovníky lahodných pralinek v originálním balení. viz čokoládové dárky. V této kategorii naleznete laskominky v určení výrobce nebo tipů čokolád, bonboniér nebo pralinek. Zároveň jsme pro Vás připravili kategorii zabývající se vánoční tématikou, kde si určitě všichni vyberete ten svůj sladký dárek. 

Dárkové koše - dárkové balíčky

Vánoční dárkové koše nebo dárkový balíček? Pro ty z vás, kdo chcete věnovat originálním vánoční dárek plný dobrot a sladkostí v příjemné finanční dostupnosti, jste tu správně. Připravili jsme dárkové balíčky, které jsou buď jako dárkový koš v menším provedení nebo jako vánoční balíček obsahující různé druhy lahodné čokolády. Pojďte se přesvědčit zde...

Dárkové koše v tématické nabídce

Blíží se Valentýn, Velikonoce, Vánoce či jiné svátky? Má někdo od Vás svátek či narozeniny? Slavíte v práci výročí a chcete obdarovat kolegu? Darujte svým blízkým, kamarádům, známým nebo kolegům originální dárkový koš z naší dílny. Vyberte si rozmanité dárkové koše!

 

Stávající svátky:

Velikonoce

 

Velikonoce jsou významným svátkem křesťanů a svátkem právě přicházejícího jara. Příroda se probouzí k novému životu, čerstvý vítr přináší novou energii a slunce nám projasní dosud chmurné všední dny. Konečně se tak zbavíme špatné zimní nálady a načerpáme novou chuť a sílu do dalších dní.

 

I dnes jsou Velikonoce v naší zemi velice populárním svátkem a slaví je stále mnoho rodin. Obyčejný člověk si Velikonoce  představí především jako den, kdy při pohledu z okna vidí chodit koledovat děti s pomlázkou. Koledníci tak chodí od domu k domu a odnášející si malovaná vajíčka, sladkosti a různé další dobroty.

 

A protože i my rádi dodržujeme tradice a obzvláště Velikonoce máme rádi, připravili jsme pro Vás bohatou nabídku velikonoční dárků, kterými se můžete inspirovat v kategorii Velikonoční svátky a potěšit tak sebe či své blízké.
Rozzařte dětské oči krásným velikonoční košíčkem se zajíčkem, překvapte své blízké vynikajícím velikonočním pralinkovým kornoutem či podělte koledníky o lahodné a krásně vypadající čokoládová vajíčka.

 

Nyní můžete i Vy na Velikonoce potěšit své blízké. Darujete tak radost, potěšení a především lahodnou chuť velikonoční výslužky, která ohromí malé i velké koledníky.

Nejprodávanější
Kalendář


Akční nabídka

Všechna práva vyhrazena. ©2009 www.darkys.cz, email: info@darkys.cz, info linka: 777 112 483

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.