Přidat do oblíbených Nastavit homepage Sitemap

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Zákaznický servis
Mohlo by vás zajímat

Platební metody
Payu

Reference

 
Recenze: Zuzana Krčková, Praha

Blížily se dědečkovo 70. narozeniny. Přemýšlela jsem jaký dárek koupit. Když všechny mé nápady na něčem ztroskotaly, kamarádka mě navedla na myšlenku koupit dárkový koš. Poradila mi, ať se podívám na internetové stránky www.dary-darky-darecky.cz .

Byl to skvělý tip. Perfektní výběr, pěkné fotky, popisky.. Nevěděla jsem, pro který dárkový koš se rozhodnout. V nabídce mají snad vše, na co si vzpomenete. Jsou tam dárkové koše pro gurmány, pro zamilované, pro kutily, obchodní partnery, DIA koše, koše pro děti a také dárkové koše k brzkému uzdravení. Najdete tam i dárkové koše k narozeninám, jmeninám, na Vánoce, Velikonoce, Valentýna, ke Dni matek, k svatbě či promocím. Dokonce připravují dárkové koše pro pejsky a kočičky.

Po dlouhém rozhodování jsem dědečkovi vybrala koš Vinia. Objednala jsem ho a doufala, že mi ho doručí v pořádku. Z toho jsem měla největší strach. Když mi pošťák dárkový koš za 2 dny přinesl, začala jsem ho s obavami rozbalovat. Starost byla zbytečná. Dárkový koš byl precizně zafixovaný v krabici. Víno, oříšky, salám, různé laskominky, vše bylo pečlivě připevněno, aby se to cestou moc nerozházelo a hlavně nepoškodilo. Samozřejmě malé kosmetické úpravy jsem udělat musela. Přece jen jsem jsi to nechala poslat Češkou poštou. Doručuji to ale také kurýrem, takže je možnost si vybrat.

A dědeček? Ten měl z dárku od nás asi největší radost. Moc mě to potěšilo a příště už nic vymýšlet nebudu. Dárkový koš plný dobrot potěší každého. Stačí jen vybrat ten správný.

www.dary-darky-darecky.cz vřele doporučuji a mé kamarádce Katce moc děkuji :o)

 

 

Recenze: Pavla Kubásková, Přerov
Již řadu let pracuji jako asistentka vedení společnosti a mimo jiné mezi mou práci patří zajistit firemní dárky pro naše zaměstnance. Vždy pro mě bylo velmi složité vymyslet pro zaměstnance konkrétní dárek, až do té doby než jsem objevila internetové stránky www.dary-darky-darecky.cz . Nevěřila jsem vlastním očím, když jsem uviděla nabídku a jedinečný výběr. Dárkové koše jsou zde ve velmi dobré kvalitě.
Vzhledem k obrovské různorodosti a nápaditosti si každý náš zaměstnanec najde svůj dárkový koš. Nemám zde problém vybrat dárek pro žádného z našich zaměstnanců, ať jde o muže či ženu v jakémkoli věku. Všem svým známým jsem již nákup dárečků na těchto stránkách vřele doporučila, protože mám zde opravdu jen ty nejlepší zkušenosti. Stoprocentně se mohu spolehnout, že dárkové koše budou včas dodány a hlavně v dobré kvalitě… a to je pro mě velmi důležité.
A co je hlavní? Zaměstnanci mají z těchto dárků radost a pro mě odpadají těžkosti spojené s výběrem dárků pro ně.
 
 
Recenze: Tomáš Novotný, Tábor
Věděl jsem, že se blíží čtvrté výročí naší svatby – tentokrát jsem nezapomněl.
Měl jsem pro manželku přichystaný dárek (parfém), ale něco mi říkalo, že by to ještě něco chtělo . Dlouho jsem přemýšlel, čím bych ji ještě potěšil a co by bylo vhodné.
Brouzdal jsem tedy po internetu a hledal nějaký nápad na dárek. Potom jsem  narazil jsem na internetové stránky www.dary-darky-darecky.cz , kde nabízí úžasné a nápadité dárkové koše. Napadlo mě, že to by mohlo být ono, ale nebyl jsem si úplně jist.  Po prostudování těchto stránek a všech dárkových košů jsem byl nadšen a rozhodnut, že toto je ono.  Jenže teď jsem se nemohl rozhodnout, který mám  vybrat.
Po dlouhém přemýšlení a vybírání jsem se rozhodl pro dárkový koš s příhodným názvem – Láska. Dárek jsem objednal a čekal dle objednávky na kurýra, který mi koš měl přivézt do práce. Bál jsem se aby vše klaplo a bylo v pořádku. Kurýr přivezl dárkový koš v naprostém pořádku a nádherně zabalený.
Oba dárky měly velký úspěch, manželka byla nadšená. K mému úžasu byla více nadšená právě z dárkového koše než z jejího oblíbeného parfému. Doma máme teď skvělou pohodu a já tyto stránky s radostí doporučím všem svým kamarádům.
 
Reakce na dodávku zboží: Lucie Bučková, Plumlov
Dobrý den pánové,
balík se zbožím od vás právě dorazil.Vše je v pořádku a nikdy jsem nedostala zásilku,tak precizně zabalenou jako od vás.
Děkuji moc za přiložené dárečky! Nejprodávanější
Kalendář


Akční nabídka

Všechna práva vyhrazena. ©2009 www.darkys.cz, email: info@darkys.cz, info linka: 777 112 483

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.