Přidat do oblíbených Nastavit homepage Sitemap

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Zákaznický servis
Mohlo by vás zajímat

Platební metody
Payu

Zboží

 

 
Obsah výrobku:
Obsah výrobku je definován vždy v detailním zobrazení konkrétního výrobku na internetových eshop stránkách www.dary-darky-darecky.cz. V seznamu obsažených potravin a ostatních ingrediencí je v detailu výrobku uveden výrobce, název zboží a hmotnost, popřípadě i dekorace či jiné doplňky.  Překontrolujte si obsažené položky ve výrobku s tímto seznamem. V případě změny obsahu dárkového koše platí níže uvedený odstavec.

 

Sortiment:
Vzhledem k častým změnám sortimentu dárkového koše od dodavatelů si vyhrazujeme právo změnit konkrétní obsahovou položku ve stejném či obdobném kvalitě a ceně. V případě odlišnosti např. množství balení bude částka koše snížena o tento rozdíl, nikdy však nebude přesahovat uvedenou částku. V případě změny budete předem informováni.
 

 

Skladování:
Do všech našich dárkových košů, které nabízíme, pečlivě vybíráme pouze takové položky, které je možno skladovat i v běžných pokojových teplotách a není nutné je před rozbalením uchovávat v chladících zařízeních.
 

 

Záruční podmínky:
Záruční podmínky definuje vždy výrobce a záruční doba je označena na obalech jednotlivého obsahu dárkového koše. V případě, že nenaleznete záruční dobu, platí záruční doba jeden měsíc ode dne nakoupení.
 

 

 
 
Spotřebitelské informace naleznete zde

Nejprodávanější
Kalendář


Akční nabídka

Všechna práva vyhrazena. ©2009 www.darkys.cz, email: info@darkys.cz, info linka: 777 112 483

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.